Fotografii din paradisul Angelinei Jolie. Uite ce oază verde vrea să cumpere în Cambodgia!

Ultima actualizare:

    Angi s-a îndrăgostit de Cambodgiafoto: BBC
Angi s-a îndrăgostit de Cambodgiafoto: BBC

Este cel mai uimitor loc pe care Angelina Jolie intenționează să-l cumpere pentru a-și extinde paradisul din junglă. Momentan, actrița deține un pământ cumpărat de la comandantul Khemerii Rouge, acuzat de crimă în masă, și își dorește să achiziționeze și proprietatea de vizavi, o adevărată oază verde.

Pământul deținut de Angelina în Cambodgia cuprinde peisaje superbe de junglă, cu plante exotice și cascade. Terenul de 7,5 hectare a fost cumpărat în 2002 de la Ta Tith, un fost oficial, acuzat în 2015 de comiterea unui genocid în timpul regimului de teroare a lui „Killing Fields”.

Se pare că Angi, aflată în Cambodgia pentru promovarea filmului său, le-a cerut reprezentaților să-i ofere vecinul său suma de 32,000 £ pentru terenul deținut de acesta, care măsoară 2,5 hectare.

Vezi pe www.okmagazine.ro cum arată locul pe care Angi vrea să-l cumpere!

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
image png
cub andi moisescu olivia steer png
image png
banner oana moșneagu vlad gherman png
Mihai Traistariu are 6 apartamente la mare Colaj Click!
banner razvan mazilu jpg
banner carmen vasilescu jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net