De ce Eugen Cristea și Anca Pandrea simt în casă energia persoanelor moarte: „Nu oricine poate”. Și Mihai Onilă are o legătură paranormală cu fiica-înger: „O aud mental”

#Exclusiv Click!

Și vedetele au trecut prin experiențe paranormale, care-ți dau fiori reci. Actorii Eugen Cristea și Anca Pandrea susțin cu tărie că încă simt în casă energia persoanelor dragi, trecute în neființă. E, însă, numai o iluzie? Iată ce spune Mihai Onilă, solist și terapeut, exclusiv pentru Click!, despre toate aceste percepții, de dincolo de lumi. Și el primește semne de la fiica-înger.

De ce nu orice pământean poate trece prin astfel de experiențe paranormale?

Foarte multe persoane, din întreaga lume, au povestit că au trecut prin astfel de experiențe paranormale, că au primit semne, de dincolo de lumi, de la cei decedați.

Dacă Anca Pandrea dezvăluia că percepe prezența regretatului Iulie Darie, ca pe un abur, Eugen Cristea a dezvăluit că simte cum soția lui, actrița Cristina Deleanu, îl veghează când doarme.

Iată ce spune terapeutul Mihai Onilă, despre aceste întâmplări uluitoare:

„Nu oricine are această percepție, nu oricine poate simți această energie, este vorba despre câmpul vibrațional și despre propria vibrație a oamenilor, mai înaltă sau mai joasă, ca la sunete”, a menționat el, exclusiv pentru Click!

Ce spune Mihai Onilă despre legătura, de dincolo de lumi, cu fiica-înger: „O chem”

Și Mihai Onilă, solistul trupei Axxa, are o legătură specială cu fiica-înger, Ioana Emily Hope, care a pierdut lupta cu nemilosul cancer, la vârsta de numai zece ani:

„Pe fiica mea o simt ca pe o prezență, care îmi răspunde la întrebări, atunci când o chem. E o voce feminină și caldă, pe care o aud mental. Dar asta mi se întâmplă și cu alte spirite, care nu mai sunt aici, în fizic, și care vin când le chem și fiecare are o voce proprie”, ne-a declarat Mihai Onilă, exclusiv pentru Click!

Anca Pandrea: „Simt în spatele meu ceva, ca un abur, ca o ceață”

Și actorii Anca Pandrea (79 de ani) și Eugen Cristea (73 de ani) au trecut prin astfel de situații, care îți dau firori reci. Iată ce povestesc ei, despre experiențe paranormale trăite în casă:

„Cred că ceva există, pentru că, de multe ori, se întâmplă să simt în spatele meu ceva, ca un abur, ca o ceață, care trece prin cameră. Sunt sigură că Iura și mama mă veghează, de acolo, de Sus.

Când greșesc, Iura pare că mă și ceartă. Văd asta în privirea lui, din poza din tablou, uneori parcă își schimbă și mimica feței. Mulți care au intrat în casă au văzut asta, mi-au dat dreptate”, ne-a povestit Anca Pandrea, exclusiv pentru Click!

Actorul Iurie Darie a părăsit această lume, pe 2 noiembrie 2012, la vârsta de 82 de ani.

Eugen Cristea, după decesul soției Cristina Deleanu: „Am simțit-o lângă patul meu, ca o ocrotire”

Iată ce dezvăluiri ne-a făcut și actorul Eugen Cristea, după decesul soției iubite, actrița Cristina Deleanu, directoarea din filmul „Liceenii”:

„Îi simt prezența în casă, parcă am simțit-o lângă patul meu, ca o ocrotire. Simt ca o prezență în cameră, lumânările ard tot timpul. Când plec de acasă, în provincie, am o lumânare cu luminiță, cu baterii, o pun spre Răsărit.

Am o fotografie mare cu Cristina, am și trei tablouri, trăiesc adesea cu senzația că expresia se modifică. Eu sunt un tip foarte credincios și cu frica lui Dumnezeu. Cristina a murit, nu mai este fizic, pe acest pământ, dar simt că, de undeva, de deasupra, mă veghează. O visez aproape în fiecare seară.

În vis, îmi zâmbește, cred că e bine, acolo, unde e, cred că are sufletul liniștit. Toate aceste trăiri și experiențe mi le notez într-un caiețel”, ni s-a confesat Eugen Cristea, exclusiv pentru Click!

Actrița Cristina Deleanu, directoarea din „Liceenii”, a încetat din viață pe 15 mai 2025, la vârsta de 84 de ani.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Mihai Onilă, super răsfățat de soția lui, Laura
image png
Vedeta și-a dus bebelușa de două luni la plimbare în țara natală a tatălui său, Ilan Laufer
image png
banner alessia jpg
artist 3480274 1280 jpg
Corina Caragea, Andreea Esca, Alina Eremia, foto Instagram jpg
thumbnail (4) jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net