Fată de 15 ani, violată timp de două luni de propriul tată

Ultima actualizare:

    foto: reporterntv.ro
foto: reporterntv.ro

Două luni de groază, prin asta a trecut o tânără de 15 ani din Timiș, care, din august și până acum, a fost violată în mod repetat de tatăl ei. Într-un final însă aceasta n-a mai răbdat și a povestit totul.

Totul s-a petrecut în comuna Sânandrei, de lângă Timișoara. Fata de 15 ani locuia cu tatăl și cu fratele său. Mama a plecat în străinătate, iar copii au rămas în grija bărbatului, care are 42 de ani. Tânăra a abandonat școala în urmă cu aproximativ doi ani și stătea acasă, povestesc anchetatorii, potrivit tion.ro.

În luna august tatăl ei a început să o agreseze sexual periodic. O amenința și o teroriza, iar polițiștii povestesc că fata a tăcut de frica părintelui. În 22 septembrie însă nu a mai rezistat și a povestit totul. Tatăl ei a fost reținut pe loc și a și fost arestat preventiv pentru 30 de zile. El a fost introdus în arestul IPJ Timiș.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
frig jpg
Proteste violente în Teheran, Iran FOTO AFP
image png
Ilie Bolojan, ședință de Guvern FOTO gov.ro
boats 7359055 1280 jpg
Economii  Foto Freepik com jpg
Vasi Radulescu, foto arhiva, Shutterstock jpg
balci din dobrogea anii 1900 jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net