O nouă lovitură pentru Bercea Mondial, după scandalul cu Mircea Băsescu

Ultima actualizare:

    Bercea Mondial se află în închisoare din 2011Arhiva Click!
Bercea Mondial se află în închisoare din 2011Arhiva Click!

Fiica lui Bercea Mondial, Izaura, gravidă în luna a opta, a fost internată de urgenţă la spital, transmite România TV. Ea prezenta risc de naştere prematură din cauza stersului.

zaura a ajuns, vineri seara, la Spitalul de Urgenţă din Slatina, unde se află internată în prezent, cu risc de naştere prematură. Izaura prezenta contracţii, se simţea foarte rău şi i-a fost teamă că naşte prematur.

Potrivit România TV, medicii au stabilit că riscă să nască prematur.

Izaura este însărcinată în 35 de săptămâni şi ar trebui să nască la termen peste în 5-6 săptămâni. Ea a fost stabilizată şi a fost internată în secţia de ginecologie.

Izaura Anghel
Izaura Anghel

Izaura se simţea rău încă de acum câteva zile, din cauza drumurilor lungi pe care le-a făcut în ultima perioadă, drumuri care au durat şi 5-6 ore. Aceasta a fost dusă la Tribunalul Constanţa, apoi la DNA Bucureşti, iar toate aceste drumuri lungi au obosit-o foarte tare.

Medicii încearcă să o ajute să ducă sarcina până la termen.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
alimente jpg
Gogosi -dulciuri - tanara mananca desert FOTO SHUTTERSTOCK
image png
canapea curatenie istock jpg
castel sforza istock jpg
litere freepik jpg
gandaci istock jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net