O întâlnire cu cea mai sexy elevă din Marea Britanie costă 83 de cenţi

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Stacey Hannant, în vârstă de 18 ani, a ajuns să fie foarte cunoscută în Marea Britanie, după ce a fost "câştigată" la o licitaţie, pe Internet.

Madbid, liderul european la licitaţii pe Internet, şi-a surprins publicul scoţând la licitaţie o întâlnire cu cea mai sexy elevă din Marea Britanie. Stacey Hannant a primit acest titlu la un concurs de frumuseţe organizat de către cotidianul "Daily Star".

În plus, Stacey este şi câştigătoarea concursului UK Bikini Babes. Recent, tânăra a semnat un contract pe cinci ani cu o importantă agenţie de manechine din Marea Britanie.

Fericitul câştigător, Kevin Whelan (51 de ani) a câştigat licitaţia cu doar 83 de eurocenţi. Convins la început că este o glumă, Whelan a fost convins cu greu că el este câştigătorul acelei dorite întâlniri.

Vezi aici GALERIE FOTO și află cum poți participa la licitații.

simeon stalpnicul png

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image png
image png
greci png
card social jpg
fructe pexels jpg
despartire png
image png
trandafiri pixabay jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net