Contra poate rămâne la Getafe pentru un motiv incredibil. Chinezii n-au convins guvernul comunist să le dea banii pentru clauza de reziliere

Ultima actualizare:

    Cosmin Contra
Cosmin Contra

Cosmin Contra era dat ca şi plecat de la Getafe la Guangzhou R&F, dar se pare că mutarea întâmpină încă ceva dificultăţi.

Mai exact, conducătorii chinezilor n-au reuşit să obţină aprobare de la guvernul comunist pentru cele patru milioane de euro care ar trebui să meargă ca despăgubire la Getafe, pentru că-şi lasă antrenorul să plece. În aceste condiţii, tehnicinaul român şi-a desfăcut bagajele şi a condus ieri normal antrenamentul spaniolilor. Dacă lucrurile nu se rezolvă în perioada imediat următoare, e foarte posibil ca „Guriţă” să rămână în Primera Division.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
www.playsport.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Diego Maradona (EPA) jpg
David Popovici (Facebook) jpg
Romania nationala (Sportpictures) jpg
Cristi Chivu (Facebook) jpg
Adrian Mutu (Sportpictures) jpg
Ionut Radu (EPA) jpg
nationala rugby jpg
denis ciobotariu dawa jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net