Florin Salam a explicat de ce a recunoscut că s-a drogat: «N-are rost să mă feresc»

Ultima actualizare:

El a lămurit de ce a recunscut că s-a drogat.

"N-are rost să mă feresc. Eu am spus ce am avut de spus. Eu sunt bine bine de mult timp, fac ce trebuie. Muncesc mult. Nu-mi place să mint, am spus ce am avut pe suflet. Oamenii pun sare pe suflet, nu-i interesează dacă te doare", a spus manelistul.

"Poate sunt oameni care-mi vor răul, eu sunt bine acum. Noi suntem bine, în afară că oamenii se ţin de noi. Nu am unde să-i pitesc. Unde să-i duc? La ţară? La bunici?", a continuat Salam

"O să le pară rău celor care mi-au vrut răul, acum că m-am trezit. O să am cea mai mare grijă de mine şi de copiii mei. N-o să mai fiu bun cu oricine", a încheiat artistul.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
thassos restaurants 1920 jpg
orez, foto shutterstock jpg
plosnite tren cfr FOTO tion ro 1 jpeg
back view man with mechanical leg sunny day sportsman black shorts white sneakers photographed training sport disability hobby concept jpg
Tendinte design interior 2025 mocha mousse  Foto ineditdesign png
canicula jpg
apartament, foto shutterstock jpg
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
image
image