Moni, sexy-agent FBI pentru 500 €!

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Monica Columbeanu
Monica Columbeanu

Monica Columbeanu are prezentări de modă săptămânal, în ciuda faptului că ţine ştacheta ridicată, fiind cel mai bine plătit manechin din România.

Îmbrăcată în lenjerie intimă din piele şi accesorizată cu caschetă şi mănuşi, Moni a fost vedeta show-ului ce a avut loc vineri seara, în club Bellagio, din Capitală.

Soţia lui Irinel a interpretat un agent FBI super-sexy, ea fiind remunerată, pentru prestaţia ei de câteva minute, cu suma de 500 de euro, în condiţiile în care cere, de obicei, şi 1.500 de euro.

Pe scenă a urcat şi Andreea Spătaru, prestaţia ei fiind plătită cu 300 de euro

simeon stalpnicul png

Soţia lui Irinel Columbeanu a tăiat răsuflarea tuturor bărbaţilor prezenţi în club, costumaţia îndrăzneaţă stârnindu-le fantezii dintre cele mai îndrăzneţe.

Mare amatoare de senzaţii tari, după ce s-a terminat show-ul, Monica a plecat, împreună cu o prietenă, să dea o tură cu un ATV: „Mi-am pus casca, iar la ora aceea nu era trafic, aşa că nu mi-a fost frică deloc", a declarat vedeta, pentru Click!

Mai citeşte:

Moni: «Am dovezi că m-au plătit cu 3.000 €»

Monica cere 3.000 de euro pentru declaraţiile în presă



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
vita de vie pexels jpeg
loto istock jpg
orez, foto shutterstock jpg
mop istocvk jpg
image png
Hortensii jpg
Air Fryer, Shutterstock jpg
electrocasnice care ne spioneaza jpg
image
image