BMW de 64.000 de euro pentru Primăria Piteşti

Ultima actualizare:

"Fie criza cât de rea, tot în BMW mă voi urca", pare să-şi spună primarul Piteştiului Tudor Pendiuc. Atât edilul, cât şi viceprimarul Cornel Ionică sau şefii de departamente vor avea posibilitatea să folosească, în interes de serviciu, o maşină de lux pentru care municipalitatea nu va plăti niciun şfanţ, informează Adevărul.

Totul este posibil în baza unui contract de comodat care a venit din partea firmei Motor Ag, dealer autorizat BMW, patronată de consilierul local PSD Adrian Prodănel. Bolidul a ieşit de pe bandă în urmă cu două săptămâni şi va ajunge la Piteşti în următoarele zilei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
image
image