Cadavrul unei femei, cu mâinile şi picioarele tăiate, găsit în șanț, la Galaţi

Ultima actualizare:

    Cadavrul unei femei, având mâinile şi picioarele secţionate de corp, a fost descoperit pe marginea drumului de centură, în GalaţiFOTO: adevarul.ro
Cadavrul unei femei, având mâinile şi picioarele secţionate de corp, a fost descoperit pe marginea drumului de centură, în GalaţiFOTO: adevarul.ro

Ce grozăvie! Cadavrul unei femei a fost descoperit, în noaptea de miercuri spre joi (19/20 iunie), pe marginea drumului de centură, în Galaţi. Mâinile și picioarele erau tăiate și aruncate în șanț.

Cadavrul unei femei, având mâinile şi picioarele secţionate de corp, a fost descoperit, în noaptea de miercuri spre joi, pe marginea drumului de centură, în Galaţi, scrie news.ro. 

Din primele informaţii oferite de anchetarori, cadavrul a fost descoperit puţin înainte de miezul nopţii de miercuri spre joi (19/20 iunie), pe marginea drumului de centură al Galaţiului.

Imediat, zona a fost împânzită de Poliţie, iar criminaliştii au ridicat probe. Cadavrul a fost dus la Serviciul Judeţean de Medicină Legală, pentru necropsie, urmând ca medicii legişti să stabilească momentul în care a survenit decesul.

Primele informaţii arată că femeia găsită pe marginea drumului de centură a avut o moarte violentă, mâinile şi picioarele fiindu-i secţionate de corp. Părţile umane ar fi fost descoperite lângă cadavru.

Cazul a fost preluat de Parchetul de pe lângă Tribunalul Galaţi, care nu a oferit deocamdată informaţii. Surse din rândul anchetatorilor susţin că oamenii legii ar avea deja un suspect în acest caz.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
buget gunoi parlament webp
image png
image png
furtuna png
kim jong un fiica tanc KCNA jpg
europa bani FOTO Shutterstock
social media 763731 1280 jpg
cumparaturi carucior plin mancare alimente jpg
image
image