Ce a rămas în urma Antenelor în clădirile confiscate de Fisc

Ultima actualizare:

    În fosta redacție a Antenei 3 a rămas multă mizerie
În fosta redacție a Antenei 3 a rămas multă mizerie

Fiscul a intrat în posesia clădirilor în care și-au desfășurat activitatea televiziunile înființate de Dan Voiculescu, la aproape doi ani de la pronunțarea sentinţei definitive în dosarul ICA.

O echipă de avocaţi de la Trustul Intact a predat zilele trecute inspectorilor de la Direcţia Generală Regională a Finanţelor Publice cheile fostului sediu al postului de televiziune Antena 3 şi cele ale Grivco Tower - locul unde au avut sediul celelalte televiziuni din Antena Group (Antena 1, Antena Stars, Euforia şi ZU TV).

O vreme însă, Fiscul nu poate vinde cele două imobile în care au funcţionat Antenele, deoarece, la plecare, angajaţii acestora au distrus totul, lăsând un dezastru în urmă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pasageri varstnici avion jpg
usa dormitor istock jpg
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
kids climbing rope full shot jpg
image png
mihaela bilic panine cu unt webp
hum, croatia cel mai mic oras jpg
aer conditionat jpg
image
image