Incendiu la metrou, miercuri dimineață

Ultima actualizare:

    Stația s-a umplut de fumFoto: antena3.ro
Stația s-a umplut de fumFoto: antena3.ro

Panică la metrou, miercuri dimineață! Un incendiu a izbucnit în stația Politehnica, fiind nevoie de intervenția pompierilor, potrivit Antena 3.

După incidentele de marți dimineață, când trei femei au leșinat în stații diferite de metrou, producându-se astfel întârzierea trenurilor și, implicit, aglomerație mare, miercuri un alt eveniment a avut loc.

De data aceasta la stația Politehnica, pe magistrala 3, din sensul Preciziei, unde a izbucnit un incendiu.

În momentul în care a fost sesizat fumul dens, călătorii s-au speriat și au început să ţipe. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

Pompierii au fost chemaţi de urgență pentru a interveni.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Plajă la Eforie Nord FOTO Shutterstock
Tineri care se muta intr-un apartament in chirie FOTO Shutterstock
omizi1 jpeg
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
image
image