Uite ce poze a pus pe Facebook un deţinut din Piteşti!

Ultima actualizare:
Deţinuţii au avut de toate pe masă
Deţinuţii au avut de toate pe masă

Deşi nu au voie cu telefoane mobile în închisoare, un deţinut din Piteşti a pus pe Facebook poze de la masa de Revelion, pregătită în propria celulă, potrivit someseanul.ro.

Deţinuţii au avut de toate pe masă

Detinuti
Detinuti

14 fotografii a urcat pe Facebook deţinutul, care este foarte mândru de isprava lui. Acesta s-a fotografiat în celula închisorii în faţa mesei plină cu bunătăţi, alături de colegul de celulă. În plus, puşcăriaşul îşi aprinde tacticos şi o ţigară.

Puşcăriaşii au urcat pe Facebook 14 poze de la Revelion

Detinuti 2
Detinuti 2

Chiar dacă legea le interzice deţinuţilor să aibă şi să folosească telefoane mobile în penitenciar, fenomenul a luat amploare în ultimii ani. Numai în 2013 au fost depistaţi 170 de deţinuţi care au accesat reţeaua Facebook de pe telefonul mobil.

A vrut să arate că şi fumatul e permis în închisoare


    Detinuti 2
Detinuti 2


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
masini vanzare automobile noi parcare foto shutterstock
40799 city 815655 jpg
concediere istock jpg
Halkidiki Grecia FOTO Shutterstock jpg
palatul postas franta jpg
evaluare nationala, foto shutterstock jpg
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
image
image