Ultimul martor din procesul lui Sergiu Băhăian a murit în închisoare

Ultima actualizare:

    Sergiu Băhăian a fost  arestat după ce a  comandat uciderea  a patru oameni
Sergiu Băhăian a fost arestat după ce a comandat uciderea a patru oameni

Ultimul martor cheie în procesul lui Sergiu Băhăian, interlopul condamnat la 26 de ani de închisoare după ce a ordonat uciderea a patru persoane, a murit după gratii.

Asta după ce, anul trecut, celălalt "locotenent" al său, Valentin Şlepac, condamnat pe viaţă, a murit la Spitalul Penitenciarului Jilava.

La sfârşitul săptămânii trecute, Adrian Grigoraş (22 de ani) a decedat în Penitenciarul Rahova şi a fost înmormântat la marginea Bucureştiului, într-o linişte suspectă, anunţă România TV.

Împreună cu Valentin Şlepac, acesta recunoscuse în faţa anchetatorilor că a ucis la comanda lui Băhăian şi a îngropat în ciment trei oameni ai străzii. Grigoraş a fost condamnat pentru omor deosebit de grav.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
canicula jpg
apartament, foto shutterstock jpg
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
728162500 4486131701708365 2186968559955679108 n jpg
loto istock jpg
politie olanda 20473000 jpg
centura adobestock jpg
Design fără titlu (6) png
image
image