VIDEO "Deşteaptă-te române", cântat la pian în gara din Amsterdam

Ultima actualizare:

    Valentin Astănculesei a cântat imnul naţional la pian în Gara din AmsterdamFoto Facebook
Valentin Astănculesei a cântat imnul naţional la pian în Gara din AmsterdamFoto Facebook

Un tânăr român a publicat pe pagina sa de Facebook un clip filmat în Gara Centrală din Amsterdam.

Tânărul valentin Astănculesei a cântat imnul naţional "Deşteaptă-te române", la un pian din Gara Centrală din Amsterdam acompaniat în aplauze de plandezii prezenţi la cea oră acolo. "Pentru ca se apropie 1 decembrie si pentru ca ma bucur de lucrurile petrecute in Romania in ultimele saptamani si pentru ca in gara din Amsterdam am gasit un pian, am cantat imnul impreuna cu cativa olandezi care s-au oprit din drum si m-au acompaniat", a scris tânărul pe Facebook.

Post by Valentin Astănculesei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image