Primăria ia 10% din câştigurile «hingherilor auto»

Ultima actualizare:

Consilierii locali au aprobat o hătărâre potrivit căreia 10% din câştigurile „hingherilor auto" vor fi direcţionate către bugetul local.

Primăria va organiza, peste circa două săptămâni, o nouă licitaţie pentru desemnarea firmei care va presta acest serviciu, la care se va putea înscrie şi societatea care ridică în prezent maşini în sector.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dugogn adobestock jpg
prosop istock jpg
legume flori fructe istock jpg
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
image
image