Prodanca şi-a rupt «coloana vertebrală»

Ultima actualizare:

    Sexy-impresara nu s-a sfiit să apară pe  terenul de fotbal cu nişte ghete de fiţe
Sexy-impresara nu s-a sfiit să apară pe terenul de fotbal cu nişte ghete de fiţe

Filmări cu peripeţii zilele trecute, pentru Anamaria Prodan! Sexy-impresara pregăteşte, la postul tv Euforia, un reality-show, “Prodanca & Reghe – Dragoste în prelungiri”, ce debutează la 22 aprilie.

În toiul filmărilor, Anamaria şi-a stricat încălţările preferate. Asta din cauză că a mers pe un teren de fotbal îmbrăcată foarte sexy şi purtând în picioare perechea preferată de ghete, pe care a dat 1.200 de euro. Încălţările au un toc atipic, în formă de coloană vertebrală.

Preţul botinelor e unul “piperat”, 1.200 de euro

simeon stalpnicul png

simeon stalpnicul png

Dar, ghinion! Deodată, sexy-impresara s-a împiedicat cu dreptul şi şi-a rupt tocul botinelor preferate.

Dar cum ea nu se uită la bani atunci când e vorba despre pantofi, a doua zi s-a dus glonţ la magazinul din Dorobanţi de unde şi-a achiziţionat ghetele buclucaşe şi a mai cumpărat o pereche identică.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
castig loto pitesti jpg
image png
arad copii png
Accident motocicleta FOTO Shutterstock jpg
germanai png
atv webp
image png
image png
image
image