Regele Cioabă a rămas fără limuzină după ce a parcat pe un loc destinat persoanelor cu handicap - VIDEO

Ultima actualizare:

"M-am dus la farmacie să iau ceva şi când m-am întors, nu mai era. 5 minute am stat acolo. Cred că trebuia să aştepte", a spus Cioabă.

Regele ţiganilor a trebui să platească 500 de lei pentru a-şi recupera maşina, informează Antena 3. Cioabă şi-a recunoscut greşeala şi a promis că nu-şi va mai parca ilegal limuzina.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
Baile Felix  Foto Turism Felix jpg
casa noua jpg
gsquare thirst 1474240 jpg
somn vara canicula istock jpg
paulbr75 car engine 1738366 jpg
image
image