Săpunaru ameninţă că nu va mai veni la lot!

Ultima actualizare:

Vestea că a fost amendat cu 1.000 de euro şi suspendat două etape nu i-a căzut deloc bine fostului fundaş al Rapidului.

Săpunaru s-a prezentat ieri la antrenamentele echipei sale, FC Porto, şi se gândeşte să se concentreze exclusiv pe formaţia sa de club.

Într-o declaraţie acordată ziarului portughez O Jogo, impresarul Victor Becali a dezvăluit că fotbalistul ar putea renunţa la echipa naţională: "Săpunaru este foarte supărat pentru ceea ce s-a întâmplat. Dacă nu mai este nevoie de el la echipa naţională, nu va mai veni".

Afirmaţia lui Victor este asemănătoare cu ce a spus fratele său, Giovani Becali, în cazul lui Mutu: "Dacă nu va fi chemat câteva meciuri, pe urmă nu va mai veni el la naţională".

«Lucescu ar fi venit la naţională pentru bani»

Războiul dintre familiile Becali şi Lucescu a continuat ieri. Impresarul Victor Becali i-a aruncat o "săgeată" antrenorului lui Şahtior.

"Dacă Mircea Lucescu venea la echipa naţională, o făcea doar pentru bani. Eu nu mă consider un om influent în fotbalul românesc. Eu nu am zis nimic de Răzvan Lucescu după meciul cu Serbia. Selecţionerul l-a amendat pe Săpunaru de frica şi de gura presei. ", a spus fratele lui Giovani Becali.

Cireşte şiSăpunaru a scăpat uşorSăpunaru a făcut scandal la aeroportSăpunaru a «spart» codul lui LucescuVictor Becali: "Codul lui Răzvan nu-i al lui Da Vinci!"Răzvan Lucescu îi arde pe tricolori la buzunar



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
image png
surprising media man 7268061 jpg
Gigi Becali sportpictures
astronautii de pe artemis II/FOTO:X
scottyuk30 blackpool 2438831 jpg
image png
Mihaela Bilic, foto Instagram jpg
image
image