Sergiu Nicolaescu: "M-a durut ce-a făcut Mădălina Manole"

Ultima actualizare:

"Iertaţi-mă, toată lumea şi dumneavoastră. N-o comentez pe Mădălina Manole. E un om care nu mai e printre noi, n-avem dreptul să comentăm", a declarat cunoscutul regizor la "Acces Direct".

"Am cunoscut-o şi am respectat-o", a mai spus el.

La insistenţele Simonei Gherghe, care i-a menţionat pe apropiaţii cântăreţei, Sergiu Nicolaescu a replicat: "Nu ştim cine sunt cei mai apropiaţi oameni ai ei".

Într-un final, regizorul şi-a exprimat părerea vizavi de gestul extrem la care a recurs artista: "M-a durut ce-a făcut Mădălina şi m-a uimit, pentru că avea un copil şi cu asta nu mai am nimic de spus".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
canicula jpg
apartament, foto shutterstock jpg
Transfăgărășan văzut din dronă FOTO Shutterstock
728162500 4486131701708365 2186968559955679108 n jpg
loto istock jpg
politie olanda 20473000 jpg
centura adobestock jpg
Design fără titlu (6) png
image
image