VIDEO Calendarul celor mai sexy stewardese

Ultima actualizare:

    Sunt estimate venituri de peste 100.000 de euro din acest calendar, bani ce vor fi donaţi în scopuri caritabile
Sunt estimate venituri de peste 100.000 de euro din acest calendar, bani ce vor fi donaţi în scopuri caritabile

Michael O'Leary, preşedintele companiei aeriene low cost, Ryanair, a lansat catalogul celor mai sexy stewardese pentru anul 2010.

Fetele din calendar sunt toate angajate ale companiei Ryanair şi din această cauză, în 2009, Spania, Elveţia şi marea britanie au criticat iniţiativa lui O'Leary de a crea un astfel de pictorial acuzându-l că îşi forţează angajaţii să facă lucruri pe care nu le vor.

Vezi în exclusivitate FOTO din calendarşi VIDEO cu sexy stewardesele

Ca şi răspuns la aceste acuze, O'Leary le va trimite primele 100 de numere ale calendarului reprezentanţilor politici ale ţărilor care îi critică iniţiativa.

110.000 de euro obţinuţi din vânzrea calendarului vor fi donaţi fundaţiei pentru ajutorare a copiilor cu nevoi speciale, ¨Kids¨.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
grecia record turisti caldura jpg
mihaela bilic sfaturi branza jpg
Soldati romani  FOto Recrutare MAPN  Facebook (2) jpg
plaje thassos copy jpg
fals medic etno tv jpg
colaj meine coon cafe png
733674220 954954864216176 7117119284752078391 n jpg
vizita regele si regina thailandei palatul elisee jpg
image
image