Partida FCSB - Viitorul, amânată pentru luni, ora 20.00

Ultima actualizare:

    Ceata a dictat amanarea meciului FCSB - ViitorulFOTO: EPA
Ceata a dictat amanarea meciului FCSB - ViitorulFOTO: EPA

Ceața a dat peste cap meciul FCSB - Viitorul. Acesta ar fi trebuit să se joace duminică, la ora 20.00, dar a fost amânat pentru luni, de la aceeași oră.

Meciul FCSB – FC Viitorul, contând pentru etapa a XIX-a a Ligii I, care ar fi trebuit să se dispute în această seară, pe stadionul Nicolae Dobrin, din Piteşti, a fost amânat pentru luni din cauza ceţii.

La ora 20.00, la care era programat jocul, vizibilitatea în arena din Piteşti era foarte redusă, astfel că jucătorii nici măcar nu ieşiseră la încălzire. Iniţial, partida a fost amânată o oră.

La ora 21.00, situaţia nu s-a îmbunătăţit, astfel că arbitrul Marius Avram a decis că meciul nu se poate juca. Spectatorii prezenţi la stadion au putut asista la un antrenament uşor efectuat de jucători.

Partida a fost reprogramată pentru luni, la ora 20.00.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
sabrina voinea cosr8 jpg
Ronaldinho | FOTO Profimedia
ANTRENAMENT ROMANIA (7 10 2024) jpg
Mircea Lucescu (Sportpictures) jpg
Leo Messi (EPA) jpg
Radu Dragusin, Tottenham Atletico, Champions League (EPA) jpg
Costel Galca (Sportpictures) jpg
Sigla FRF (Sportpictures) jpg
image
image