Cici de la Sistem a primit cadou de la soţie o vacanţă

Ultima actualizare:

Muzica e elementul care pare să îi lege, cu fire nevăzute. Nu degeaba soarta a făcut să se întâlnească unul pe celălalt. El e percuţionist la Sistem, ea e coregrafă la "Dansez pentru tine", de la PRO TV.

Cici şi Georgiana au un an de căsnicie, dar monotonia nu are ce căuta în povestea lor. El îi oferă tot timpul câte ceva inedit, cum ar fi petalele de trandafir aranjate sub diferite forme, ba chiar şi lucruri extravagante: un Audi.

Dar nici ea nu rămâne mai prejos. În preajma zilei de naştere a lui Cici, a umplut casa cu inimioare. Toate indiciile îl puneau pe soţ să găsească un obiect, pe sistemul rece-cald. A durat ceva, dar a fost încurajat şi răsplătit pe măsură. Cici a descoperit darul pentru ziua lui: biletele de plecare la Paris.

Cărui domn nu i-ar plăcea să fie răsfăţat astfel de soţia lui? "Am fugit de toată lumea. Ne-am luat câteva zile de miere, în care am vizitat punctele importante din Oraşul Luminilor. În plimbările noastre ne-am întâlnit şi cu fani. Una dintre admiratoare a ţinut să ne fotografieze. Ne-a spus ceva minunat: că ne preţuieşte pentru ceea ce facem, dar mai ales pentru dragostea noastră", povesteşte Cici.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Jennifer Lopez, foto Instagram jpg
dani stoian instagram 2 jpg
banner anca parghel png
nicoleta luciu facebook jpg
banner diana enache png
Sharon Stone  foto   Profimedia jpg
VIDEO TEMISAN SLUJBA  mp4 thumbnail png
banner Nicoleta Nuca jpg
image
image