A plătit amenda cu monede de 5 şi 10 bani

Ultima actualizare:

Supărat că a fost amendat pentru că şi-a parcat maşina pe spaţiul verde, Constantin Neghiuc a decis să-şi achite sancţiunea în monede de 5 şi 10 bani.

Bărbatul a umplut cu bani o găletuşă şi s-a prezentat la ghişeele Primăriei. Casiera şi-a chemat în ajutor câteva colege şi, după câteva zeci de minute, au reuşit să contabilizeze suma de 100 de lei.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
SAn MArino jpg
aer conditionat masina jpeg
Transfagarasan  Foto Walter Kärcher , Pixabay jpg
bacsis, foto Shutterstock jpg
oracle1 jpeg
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
image
image