A scăpat din accident, dar a căzut în prăpastie

Ultima actualizare:

Tragedie de nedescris pe Autostrada 19, care face legătura între Palermo și Catania, în noaptea de marți spre miercuri.

Un român de 30 de ani, care scăpase cu viață în urma unui accident rutier, a murit la câteva secunde după ce a ieșit din mașină. Românul, care se afla în autoturismul său BMW alături de un prieten român, a pierdut controlul volanului și a lovit un parapet de protecție de pe marginea drumului. Marius Gheorge B. a căzut într-o prăpastie adâncă de 25-30 de metri, încercând să evite alte vehicule care circulau cu viteză pe autostradă, relatează agenția ANSA. Deocamdată poliția italiană nu a precizat dacă balustrada a fost ruptă în urma impactului. Pompierii au reuşit să-i recupereze trupul abia după patru ore, relatează presa din Peninsulă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
supermarket, foto shutterstock jpg
haine patate ulei istock jpg
casa vara canicula istock jpg
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
image
image