Adelina Pestriţu: «Era să dau foc la casă de câteva ori»

Ultima actualizare:

Fosta soţie a lui Vârciu susţine că a avut o copilărie fericită, iar părinţii ei au fost foarte indulgenţi cu ea.

Vedeta mărturiseşte că a făcut o groază de pozne, iar când era pedepsită nu respecta niciodată cerinţele părinţilor. Mai mult, vedeta continua să facă şi mai multe trăsnăi.

«Am facut o gramadă de prostii când eram mica. Era să dau foc la casă de câteva ori, am dăruit bijuteriile mamei unor prietene, i-am pus tatalui meu zahar in ciorba.

Am facut multe. Ma pedepseau ai mei, dar niciodată nu respectam pedeapsa lor şi faceam prostii si mai mari. Am avut o copilarie frumoasă», a povestit Adelina pentru Showbiz.ro



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
image
image