Adi e bine, dar e mut!

Adi e bine, dar e mut!

Ultima actualizare:

Momentul a fost aşteptat de jurnaliştii italieni, care sperau să smulgă ceva declaraţii de la Mutu.

„Sunt bine, dar nu pot să vorbesc!", au fost singurele cuvinte ale atacantului român. Despre Mutu a vorbit însă impresarul Ioan Becali, la microfonul Skysport.

„Adi nu are 17 milioane de euro pentru a-i plăti lui Chelsea. Încercăm să organizăm o întâlnire cu englezii pentru a ajunge la un acord. Deocamdată, Chelsea a cerut o suspendare pe termen nelimitat a lui Mutu pentru că nu şi-a plătit datoria în termen de 30 de zile de la sentinţă", a spus Becali.

În zilele următoare, Fiorentina îşi va stabili sediul în staţiunea montană Cortina, unde Mutu va trebui să-i demonstreze noului antrenor, sârbul Sinişa Mihajlovici, că nu e un fotbalist terminat.

„Mutu ar vrea să rămână la Florenţa", a mai spus Becali, în contextul în care nu se mai aude nimic despre o ofertă concretă de transfer.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mrdjrlawrence ankle 3135710 jpg
creier uman Shutterstock jpeg
ceapa verde jpg
Băuturi energizante jpg
hitler  jpg
 Sambuca di Sicilia FOTO Profimedia
carabinieri jpeg
carabinieri jpeg
image
image