Adi Minune:«N-am cerut avocat pentru că sunt perfect nevinovat»

Ultima actualizare:

"Am venit de la Vâlcea cu şoferul meu. În drum spre casă e clubul. Am auzit că e Salam acolo, am intrat înăuntru, am dat drumul la şofer şi la şpriţ.

Incidentul s-a petrecut la etajul 1 şi noi eram în mijlocul restaurantului la parter. Ce ştii tu din ziar, ştiu şi eu. Ce cred eu, că nu e în stare Nuţulică să facă aşa ceva, că-l ştiu de mic, este părerea mea".

Citeşte şi:Minune şi Salam audiaţi la Parchet: Fiul lui Nuţu Cămătaru este acuzat de tentativă de omorAdrian Minune şi Salam, show la Poliţia Capitalei - FOTO

Adi Minune: «Decât bolnav în spital, mai bine sănătos în puşcărie»Angajaţii clubului maneliştilor au şters sângele celui înjunghiat

Pentru ea s-au războit interlopii

Minune spună că nu l-a învăţat nimeni ce să declare şi că "N-am cerut avocat pentru că sunt perfect nevinovat."

Întrebat dacă-i este frică de puşcărie, manelistul spune: "Nicio secundă. Deocamdată sunt la prima abatere şi în cel mai rău caz îmi iau trei ani cu suspendare".

Adi recunoaşte că nu a apelat la nimeni pentru a-l ajuta în această privinţă, deşi are multe relaţii.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
einstein jpg
WhatsApp Image 2026 03 13 at 13 30 55 (2) jpg
WhatsApp Image 2026 03 13 at 21 35 08 jpeg
1 urzici cu smantana jpg jpeg
Design fără titlu (5) png
image png
Adrian Sârbu. FOTO Inquam Photos / Octav Ganea
Bichon maltese FOTO Shutterstock jpg
image
image