Amalia Enache: «Cel mai greu a fost când am prezentat despre moartea unui prieten care a fost jefuit»

Ultima actualizare:

    Amalia Enache Sursă Foto: Agenţia de presă mondenă
Amalia Enache Sursă Foto: Agenţia de presă mondenă

Lucrează de 13 ani pentru departamentul de ştiri al postului Pro Tv şi susţine că a fost nevoită să transmită şi informaţii care au afectat-o personal.

Amalia Enache a povestit într-un interviu acordat Agenţiei de presă mondenă că cel mai greu moment din cariera ei a fost atunci când a trebuit să prezinte o ştire despre un prieten bun care a murit şi, în loc să fie ajutat de primii sosiţi la faţa locului, a fost jefuit.

"Cel mai greu mi-a fost să prezint o ştire de la un accident în care a pierit un prieten de-al meu şi care, în loc să fie ajutat de cei care au ajuns primii acolo, a fost jefuit.

Pe lângă durerea pe care o trăiam, mai era şi revolta că semeni de-ai noştri pot să facă astfel de lucruri. Dar cu toată suferinţa, am vrut să fac eu ştirea, ca să-l putem demasca pe cel care în loc să dea primul ajutor, îi smulgea lanţul de la gâtul prietenului meu muribund", a declarat Amalia Enache.

Amalia Enache: „La 17 ani m-am îndrăgostit prima oară nebuneşte“

Amalia nu mai vrea s-audă de bărbaţi



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pitesti png
vremea in bucuresti si romania jpg
image png
image png
luna artemis jpg
fetita cu telefon freepick jpg
image png
brasil  jpg
image
image