Amalia Enache este ghid în București pentru iubitul francez

Ultima actualizare:

    Amalia Enache Sursă Foto: Agenţia de presă mondenă
Amalia Enache Sursă Foto: Agenţia de presă mondenă

Amalia Enache este îndrăgostită până peste cap de un artist francez.

De aceea, prezentatoarea Ştirilor Nopţii de la ProTV a dezvăluit că este fascinată pentru Franța, dar şi cum vede acum Parisul prin ochii iubitului ei.

Printre pasiunile ştiristei de la ProTV se numără cele din zona veche a Capitalei, unde îşi duce şi iubitul ori de câte ori are ocazia.

„Am pasiuni de timp liber: văd multe filme, mă duc la câteva festivaluri de film fie documentar, fie de artă, citesc, călătoresc, mă duc în târguri de vechituri, pe la expoziţii de pictură sau fotografie, mă plimb pe străzile Bucureştiului şi sunt în continuare fascinată de casele pe care le văd în zona veche, mă plimb cu bicicleta sau cu scuterul, îmi întâlnesc prietenii", a declarat Amalia Enache pentru ziarul Ring.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pinakida parking viral(1) (1) jpg
700482799 27019205861044179 2763925484768981688 n jpg
Pomohaci a fost săltat de poliție FOTO dejeanul.ro
pusculita profimedia jpg
colaj casa (39) jpg
1 mere supermarket cu substanta cancerigena jpg jpeg
kiwi616 firefly 2713649 jpg
colaj casa (38) jpg
image
image