Analia Selis are o familie superbă. Sacrificiile au fost pe măsură

Ultima actualizare:

„Când fetiţa mea, Noa, avea opt luni, am rămas din nou însărcinată cu Tiago. Băieţelul are un an şi 3 luni, iar fetiţa doi ani şi jumătate. Trăiesc acum într-o lume de jocuri, muzică, poveşti şi surprize de ciocolată", spune Analia.

Pauza aceasta a fost una frumoasă şi necesară. Artista a fost alături de copiii ei în fiecare minut - când au avut colici, primul dinţişor, prima mâncare, primii paşi. A fost greu, dar a meritat tot efortul, chiar dacă nu a mai avut viaţă pentru ea şi a fost nevoită să renunţe la vacanţe, la ieşiri cu prietenii, la cântat sau la apariţii publice.

„Îmi e dor să mă uit la un film liniştită, seara. Iar asta pentru că, după ce culcăm copiii, suntem frânţi de oboseală şi ne băgăm direct în pat. Îmi e dor să citesc fără să adorm", mai spune cântăreaţa, care din iunie a revenit pe scenă.

Copilul Elenei Gheorghe s-a făcut mare! Credeţi că seamănă cu mama lui?

FOTO Fiica Dianei Bişinicu, o minune de copil: mulţi bebeluşi nu fac asta, la 3 luni!

EXCLUSIV Analia Selis revine pe scenă după 3 ani de pauză

Analia Selis a devenit mamă pentru a doua oară. A născut un băiețel

FOTO EXCLUSIV Soţia lui Mihai Petre, bucuroasă că fetiţa ei e sănătoasă

Actriţa Ani Creţu a plâns de fericire când şi-a văzut copilul

Andrei Duban: «Băieţelul nostru se va numi Armin Matei!»



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
40799 city 815655 jpg
concediere istock jpg
Halkidiki Grecia FOTO Shutterstock jpg
palatul postas franta jpg
evaluare nationala, foto shutterstock jpg
natalia kollegova element 2716896 jpg
Alianţa Dreapta Unită Foto Inquam Photos-George Calin
Dunărea, graniță naturală între România și Serbia FOTO Shutterstock
image
image