Anamaria Prodan: «Eu şi Reghe suntem prea puternici şi deranjăm»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Ana Maria Prodan
Ana Maria Prodan

După ce miercuri Anamaria a sistat filmările de la Antena 1, pe motiv că a fost jignită de colegii din trust de la gsp.ro, ieri scandalul ei cu Intact a răbufnit. Sexy-impresara e decisă să decline şi oferta de a filma cel de-al doilea sezon al emisiunii sale.

Zilele trecute, Anamaria Prodan mai avea de filmat un episod din primul sezon al reality-show-ului pe care-l are la Antena 1, „Dragoste în prelungiri".

Dar a spus „stop", deşi surse din anturajul ei spun că sexy-impresara şi-a primit deja banii pentru toate episoadele, adică 100.000 de euro!

Totul a pornit după ce ziariştii de la gsp.ro, colegi de trust cu cei de la Antena 1, au publicat un articol în care au ironizat-o pe Anamaria că face circ pentru reality-show, deoarece a fost joia trecută, cu lavaliera în loja în care se afla conducerea Stelei la meciul echipei cu cei de la Trnava.

De când s-a lansat emisiunea despre viaţa Aneimaria, la Antena 1, la 12 iulie, sexy-impresara n-a avut vreme să urmărească show-ul.

„Eu mă uit la meciuri, nu am timp de reality-show", explică Anamaria.

În ceea ce priveşte o împăcare cu Antena 1, aceasta nu este exclusă, însă vedeta şi-a pus deja avocaţii să se ocupe de rezilierea contractului ei cu Intact.

„Toţi au ceva cu noi, eu cu Reghe suntem prea puternici şi, probabil, am început să deranjăm", a mai spus, pentru Click!, sexy-impresara Anamaria.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
carne ton conserva istock jpg
ce înseamnă dacă te trezeşti în fiecare noapte la aceeaşi oră jpeg
barbat canapea telefon istock jpg
gripa bust Rafila jpg
Thassos, foto Shutterstock jpg
AGLOMERATIE ROMAERO jpg
orase din romania colaj pixabay jpg
dieta istock jpg
image
image