Anca Ţurcaşiu şi-a serbat fiul că a luat nota 4

Ultima actualizare:

Însă, culmea, din cauza mamei sale, el a dat-o în bară: „Radu este elev în clasa a cincea şi avea de făcut o temă la română. M-am oferit să îl ajut. La şcoală, el nu i-a arătat caietul profesoarei, i-a fost ruşine pentru că greşisem puţin tema, şi a spus că nu îl are la el. Când a ajuns acasă avea lacrimi în ochi", ne-a povestit Anca.

Pentru a trece peste acest moment, vedeta Kanal D nu l-a certat pe Radu, dimpotrivă, i-a organizat un chef pentru îmbărbătare.

"Profesoara de română este preferata lui şi l-a ameninţat că îi dă nota 4. Ca să-l mobilizez, am dat o mică petrecere, cu vin pentru adulţi şi puţină bere fără alcool pentru Radu. Astfel, am sărbătorit prima notă de 4 din viaţa lui", a spus ea pentru Click!



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
ceausescu sondaj jpg
499992705 1274123354512806 2651166906498329812 n jpg
nyzhnia apsha captura video jpg
Bunica Veruta, foto Facebook jpg
Spovedanie foto Ziarul Lumina jpg
caz roxana calin colaj captura video jpg
cum aratanoul buletin electronic romani  jpg
Batrani pensionari fericiti FOTO Shutterstock jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net