Andra, înnebunită după David Bisbal! A intrat după el în culise pentru o poză - FOTO

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Cântăreaţa este o fană înrăită a lui David Bisbal! Cum nu putea lipsi, Andra a fost prezentă la concertul artistului susţinut în România duminică seara.

Andra a fost la concert alături de soţul ei, Cătălin Măruţă, iar cei doi s-au simţit excelent de bine, după cum spune cântăreaţa.

simeon stalpnicul png

Artista a rămas uimită de vocea lui David, motiv pentru care a pătruns în culise pentru a-şi face câteva poze cu el.

«Concertul lui David Bisbal a fost nemaipomenit! :) Atmosfera a fost electrizanta, se simtea o energie super in public! Iar vocea lui David nu a dezamagit, ba dimpotriva, mi-a depasit asteptarile! Am reusit sa fac poze cu el in culise, dupa cum vedeti. Bravo, David, pentru un show excelent!», a spus Andra.

simeon stalpnicul png

Mai citeşte:

Andra, vrăjită de mireasa lui Pepe: «Vreau să se iubească la fel de mult ca mine şi Cătălin!»

Ce decolteu provocator a purtat Andra la "Românii au talent"! Vezi ce glume s-au făcut pe seama sânilor ei - FOTO

VIDEO EXPLOZIV! Andra a cântat manele cu Adi Minune! Vezi ce dedicaţie fără număr i-a făcut lui Măruţă



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
ciocan judecator
canicula bucuresti jpg
dinamo facebook jpg
ambulanta, foto shutterstock jpg
image
image