Andra: «Pe litoralul nostru e mai frumos ca la Saint-Tropez»

Ultima actualizare:

Intervievată de către DJ Yaang, Andra le-a mărturisit Kissomanilor că a venit singură în studioul Kiss FM deoarece Cătălin Măruță a rămas să aibă grijă de copil.

Artista le-a mai spus fanilor că a fost plecată în această vară la Saint-Tropez. „E o atmosferă tare frumoasă acolo, dar parcă tot la noi e mai frumos", a declarat Andra.

„Noul single va fi o colaborare cu un băiat foarte talentat și la început de drum care se numește What's Up. Este o piesă de toamnă", a mai spus Andra, care a cântat, în premieră, refrenul noii melodii, intitulată "K la meteo".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
loto png
loto bulgaria foto x jpg
image png
image png
termometru vara   foto pixabay webp
image png
image png
image
image