Andreea Bănică schiază în Austria

Ultima actualizare:

    Foto: Facebook
Foto: Facebook

Andreea Bănică a început anul cu o vacanţă. Artista se distrează în zona montană Zell am See din Austria.

Solista a postat pe contul de Facebook o fotografie din care cu greu poate fi recunoscută. "Cu căciula asta nu te cunoaşte nimeni". "Cred că era frig de eşti îmbrăcată aşa bine", cred prietenii ei virtuali.

"Pârtieeee! Sunt periculoasă", scrie vedeta. "Merit şi eu o mini vacanţă după un an de muncă continuă", mai spune ea. "Eu nu schiez tare, îmi place să mă simt bine pe pârtie, să mă plimb, nu să fac întrecere", dezvăluie Andreea. "Aşa ziceam şi eu până m-am oprit în nişte tufişuri", i-a mărturisit o admiratoare.

"Distrează-te, că, dacă cineva merită, aceea eşti tu", îi scrie o altă fană. "Ai grijă la schi, să nu păteşti ceva", o atenţionează un prieten. "Baftă, să ajungi cu bine şi nevătămată la finish", îi urează un internaut. "Vezi să nu îţi ia Poliţia carnetul", îi transmite un fan glumeţ.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Strategii de joc pentru loto online  cum să ți alegi sistemul preferat jpg
dormitor png
bella hadid profimedia jpg
Friptură din carne roșie FOTO Shutterstock
Timișoara, destinația anului FOTO Shutterstock
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
mihaela bilic slabit colaj facebook pixabay jpg
virus ebola foto shutterstock
image
image