Andreea Raicu: «De trei zile sunt fără voce! Parcă nu e aşa de rău»

Ultima actualizare:

Pentru a profita de timpul liber, vedeta a decis să analizeze reţetele din cartea lansată de ea, "Mănâncă şi arată bine", cerând şi părerea fanilor virtuali cu privire la două dintre ele, respectiv vinete şi dovlecei la cuptor sau sushi. "De 3 zile sunt fără voce... Parcă nu e aşa de rău ca dăţile precedente... Şi dacă tot stau acasă m-am apucat să gătesc... Am luat cartea să mă inspir, dar nu pot să mă hotărăsc. M-am oprit la cele doua reteţe. Vouă care vă place mai mult?" a scris Andreea în dreptul imaginilor.

Admiratorii ei i-au dat sfaturi pentru a-şi trata afecţiunea la gât şi şi-au exprimat şi preferinţa în materie de bucătărie, cei mai mulţi optând pentru reţeta de vinete şi dovlecei la cuptor.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
microbuz austria facebook webp
papagal societatea ornitologica romana jpeg
ochi istock jpg
Cumparaturi in magazine  Foto Freepik com jpg
postura getty1 jpeg
atentatul din 11 septembrie jpg
gaini curte istock jpg
rana peste iepure jpg
image
image