Andrei Cristea: "E cel mai trist egal"

Ultima actualizare:

Fotbalistului nu-i vine să creadă că Dinamo a condus la două goluri diferenţă, dar a fost egalată în final. "Pentru mine este cel mai trist egal. Chiar dacă am întîlnit o echipă puternică, trebuia să cîştigăm. Trebuie să trecem peste acest meci, să continuăm. Poate e nevoie să conducem cu trei goluri diferenţă ca să fim siguri de victorie. Din păcate, am dat satisfacţie multora. Tristeţea este enormă, am marcat patru goluri şi n-am reuşit să cîştigăm", a spus Andrei Cristea.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dieta slabit istock jpg
bani portofel jpg
oaie armura captura video jpg
Un traseu romantic prin Bavaria jpeg
somn istock jpg
Carrefour FOTO Shutterstock
timothy mutt anita wing lee nunta profimedia jpg
olanda arheologie1 jpeg
image
image