Andrei Tinu ar fi vrut să-l viziteze Andreea Mantea!

Ultima actualizare:

O echipă de la Kanal D l-a vizitat acasă, locuinţa tânărului fiind plină de prieteni. Iar Andrei Tinu a dovedit că se simte bine, ba chiar se ţine de glume. El a spus că spera ca Andreea Mantea însăşi să vină să-l vadă.

Andrei a făcut cu semn la cameră cu mâna bandajată şi a declarat că nu se va mai atinge de vipere de-acum înainte. "Perioada în care am stat în spital m-a făcut să reflectez asupra vieţii", a spus el. "Sper să-l fac să renunţe la această afacere", a completat şi mama lui Andrei, Emilia Iucinu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
atemoya adobestock jpg
gradinarit, foto shutterstock jpg
image png
suplimente jpg
image png
pasageri varstnici avion jpg
usa dormitor istock jpg
Aer conditionat FOTO Shutterstock jpg
image
image