Antoanela Lazarus a cumpărat «bradul îngerilor»

Antoanela Lazarus a cumpărat «bradul îngerilor»

Ultima actualizare:

Banii au fost déjà depuşi în contul campaniei şi vor fi folosiţi pentru a ajuta copiii bolnavi de cancer, leucemii sau tetrapareze.

Antoanela Lazarus a mai făcut un gest extrem de frumos. Bradul cumpărat nu va ajunge în camera băieţelului ei Andrei, ci într-un pavilion de spital.

Dorinţa ei va fi îndeplinită: bradul împodobit îl vom duce azi la Spitalul de copii «Grigore Alexandrescu», ca să-i bucure pe micuţii pacienţi ce vor petrece Revelionul aici.

«M-ar bucura enorm ca acest brad frumos să ajungă la Spitalul Gr. Alexandrescu. Dacă se poate, să fie amplasat la secţia de Toxicologie Intensivă, unde băieţelul meu Andrei a fost internat acum doi ani şi îngrijit cu foarte mare atenţie de doamna doctor Violeta Niţescu, şefa secţiei», ne-a spus Antoanela Lazarus.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
fasole verde png png
telefoane mobile vechi jpeg
masina de spalat png
Joe Biden shutterstock 2551316423 jpg
accident brasov jpg
cutremur romania jpeg
Politia, foto Shutterstock jpg
image
image