Antonia are regrete: «Îmi pare rău că mi-aţi văzut chiloţii»

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Cântăreaţa Antonia regretă că le-a arătat fanilor mai mult decât era cazul, într-un concert susţinut, luna trecută, în clubul Princess.

La spectacolul respectiv, Antonia a purtat un tricou negru şi o pereche de pantaloni minusculi care nu „şi-au făcut prea bine treaba”, lăsând să se vadă mai mult decât îşi dorea artista.

„Îmi pare rău că mi-aţi văzut chiloţii, nu a fost intenţionat. M-au pozat de jos. Într-adevăr, pantalonii erau un pic cam scurţi”, a declarat cântăreaţa, pentru emisiunea „D-paparazzi”, de la Kanal D.

simeon stalpnicul png

Citeşte şi:

O recunoşti? Ghici ce activitate întreprinde Antonia costumată aşa!

Cornel Ilie şi Antonia, super duet şi un sărut aproape perfect! VIDEO

Antonia îşi promovează noul clip în mediul virtual - VIDEO



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
trandafiri istock jpg
sergiu celibidache 01 foto arhiva personala serge celibidachi jpg
bebelus venezuela captura video jpg
fabrica galati1 jpeg
cocktail pexels jpg
pui prajit adobestock jpg
casatorie istock jpg
A fost capturată încă o ursoaică la Braşov FOTO Asociaţia Milioane de Prieteni
image
image