Arbitrii partidelor din etapa a X-a a Ligii a II-a

Seria I

Ceahlăul Piatra Neamţ - CF Brăila, vineri, ora 18.00

Arbitri: Mihai Ene (central) - Vlad Bârleanu, Constantin Cantemir (asistenţi) - Cristian Sava (rezervă)

Observator: Ioan Cristea

Delta Tulcea - Steaua II Bucureşti

Arbitri: Dan Burcă - Adrian Midişan, Gabriel Stroe - Cătălin Florescu

Observator: Vasile Bratu

FC Snagov - Concordia Chiajna

Arbitri: Robert Dumitru - Sebastian Stoianov, Paul Dimancea - Florin Constantin

Observator: Nicolae Marodin

Farul Constanţa - Gloria Buzău

Arbitri: Adrian Illyeş - Daniel Demetrescu, Ionuţ Babadac - Costin Dan

Observator: Anton Heleşteanu

FC Botoşani - Dinamo II Bucureşti

Arbitri: Florin Marcu - Gabriel Bârjac, Petrică Cîmpeanu - Ştefan Erdei

Observator: Costin Toma

CS Otopeni - Dunărea Galaţi

Arbitri: Florin Miron - Joszef Fodor, Florin Pucheanu - Eugen Roşu

Observator: Traian Marcu

Juventus Bucureşti - Astra II Giurgiu

Arbitri: Eduard Constantinescu - Lorin Udrea, Ioana Săvulea - Cristina Babadac

Observator: Gyula Vereş

Viitorul Constanţa - Săgeata Năvodari, duminică, ora 12.00

Arbitri: Andrei Chivulete - Cristian Nica, Valentin Avram - Mugurel Vădan

Observator: Sorin Boca

Seria II

Unirea Alba Iulia - CSM Râmnicu Vâlcea

Arbitri: Cristina Dorcioman - Irina Mîrţ, Monica Rigo - Ludovic Uihelyi

Observator: Ştefan Szilaghi

FC Argeş - CS Mioveni

Arbitri: Georgian Ionescu - Eduard Ungureanu, Nicolae Megheşan - George Rădulescu

Observator: Laurenţiu Vărgatu

ALRO Slatina - ACU Arad

Arbitri: Cătălin Pană - Daniel Mitruţi, Adrian Popescu - Viorel Flueran

Observator: Sorin Altmayer

Mureşul Deva - Voinţa Sibiu

Arbitri: Lucian Rusandu - Iulian Szekely, Gabriel Dan - Constantin Făniţă

Observator: Dumitru Bărgăoanu

Petrolul Ploieşti - Arieşul Turda

Arbitri: Romulus Pop - Bogdan Gheorghioiu, Alina Mihoc - Florin Ghimbăşan

Observator: Ion Negoescu

Gaz Metan CFR Craiova - ACSM U Poli Iaşi

Arbitri: Radu Petrescu - Iulian Radu, Bogdan Gheorghe - Valentin Iugulescu

Observator: Mihai Prunariu

UTA Arad - FC Bihor, sâmbătă, ora 18.00

Arbitri: Paul Unimătan - Ioan Onicaş, Flavius Damaschin - Alin Roşu

Observator: Marian Salomir.

Partida FC Silvania - Minerul Lupeni nu se va disputa, deoarece echipa oaspete s-a retras din campionat.

cub anamaria prodan png
cub horoscop 1 gif
foto 1   Marian Olteanu si Denis Hanganu bataieB jpg
masina culita jpg
shutterstock 2211785457 jpg
Dana Savuica si sora Gabriela, foto OK jpg
dorobantu mana jpg
shutterstock 450568075 jpg
GYORPLUSZ jpg
7538113 jpg
image
image
image
image
Culoarea anului 2023 - Viva Magenta, sursă foto: Captură Instagram Pantone
calendar ortodox 2021 5 decembrie sfantul cuvios sava cel sfintit jpeg
shutterstock 2211785457 jpg
foto3 timisoara INQUAM Photos Virgil Simonescu jpg
shutterstock 450568075 jpg
sharoma tzanca uraganu jpg