Arlauskis şi-a dus iubita la Zoo

Arlauskis şi-a dus iubita la Zoo

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Portarul Unirii Urziceni profită de fiecare pauză din programul său pentru a o chema în România pe iubita lui, Neringa Malakauskaite. De aproape un an, cei doi se văd tot mai frecvent la Bucureşti.

Frumoasa lituaniancă se simte foarte bine în ţară noastră. Ea i-a mărturisit lui Miko că i-ar fi plăcut să se mute cu el în România, însă acest lucru nu e, pe moment, posibil, întrucât este studentă la Facultatea de Drept în ţara natală.

"Neringa vine aici ori de câte ori poate. Nu am apucat să o duc în foarte multe locuri, din cauză că eu, ca fotbalist, nu am prea mult timp liber. Am reuşit totuşi să vizităm câte ceva, iar cel mai mult i-a plăcut la Grădina Zoologică din Băneasa", a spus Arlauskis.

De Paşte, el şi iubita lui au petrecut acasă la familia colegului Daniel Tudor, într-o localitate din apropierea Capitalei.

"Soţia lui Daniel face o mâncare senzaţională. Mai ales dacă găteşte cu carne de miel", a mărturisit goalkeeper-ul titular al ialomiţenilor.

El şi Neringa vor pleca în vacanţă după terminarea sezonului în România, dar nu au ales încă destinaţia. "Va fi, oricum, într-un loc cu mult soare", a spus Arla.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
pepene de iarna istock jpg
himba istock jpg
amzica png
par1 jpeg
crocodil jpg FOTO Pixabay
front 1 copy jpg
Fratii TATE revin în România 003 INQUAM Photos Eduard Vinatoru jpg
scorpion carpatin wikipedia jpeg
image
image