Artiştii din trupa Alb Negru nu sunt fanii iernii. Kamara are o amintire dureroasă

Ultima actualizare:

    Andrei şi Kamara au fost invitaţii lui Alice Tudor la Kiss FM.
Andrei şi Kamara au fost invitaţii lui Alice Tudor la Kiss FM.

Andrei şi Kamara, cei doi membri ai trupei Alb Negru, au fost sâmbătă invitații lui Alice Tudor în studioul WinterKiss (Kiss FM) de lângă pârtia Bradul din Poiana Brașov. Ei au cântat celebrele piese „Mi-e sete de tine", „Charisma" și „Fără sens", au acordat autografe și au făcut poze cu fanii care s-au adunat la spectacol.

Andrei şi Kamara au declarat că nu sunt fani ai sporturilor de iarnă.

„Noi nu prea schiem, preferăm sporturile cu motor", a declarat Andrei.

„Eu sunt «cu vara», nu mă mai dau cu nimic. Am căzut acum vreo cinci, șase ani pe noadă de pe o sanie şi mi-a fost de ajuns", a spus, la rândul său, Kamara.

Cei doi muzicieni au mărturisit că ultimele patru luni au fost foarte solicitante și că au avut doar patru zile libere în această perioadă.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
667603927 1490937755734158 7052397436228229917 n jpg
image png
image png
Pensionari făcând calcule FOTO: Shutterstock
canicula bucuresti jpg
romani marea britanie jpg
image png
loto png
image
image