Bendeac, actor de comedie, «deprimat» de ziua lui

Ultima actualizare:

    Mihai Bendeac (Sursa Foto: Facebook)
Mihai Bendeac (Sursa Foto: Facebook)

Mihai Bendeac a vorbit într-un recent interviu despre felul în care obişnuieşte să îşi abordeze ziua de naştere în fiecare an, având în vedere că sâmbătă va împlini 30 de ani. 

El a recunoscut că nu îi place să sărbătorească cu fast acest eveniment şi că preferă să îl petreacă daor alături de prieteni foarte apropiaţi.

"Nu mi-am sărbătorit ziua niciodată. Anul ăsta, poate mă voi întâlni cu doi, trei prieteni, dar fără obligaţii. Nu-mi pun dorinţe de ziua mea, îmi pun dorinţe în zile absolut normale şi pe perioade lungi. Întotdeauna ce îmi propun îmi iese. Nu e vorba de noroc aici. E o chestie normală pe care oricine poate să o facă. Cu puţină ambiţie şi răbdare. Nu există să-ţi propui ceva şi să nu realizezi. Nu mi s-a întâmplat niciodată în viaţă să vreau ceva şi să nu duc la bun sfârşit. Repet, numai cine îşi propune are şansă de reuşită!", a spus Bendeac, pentru Ring.

Mai mult decât atât, actorul de comedie susţine că nu vrea nici măcar să fie deranjat de ziua lui.

"De ziua mea, nu-mi doresc absolut nimic şi nici nu mi-o sărbătoresc într-un fel anume. Nu are niciun fel de relevanţă pentru mine. E o zi obişnuită, într-un an obişnuit. N-am timp de aşa ceva. În ziua aceea îmi voi închide şi telefonul", a mai spus el.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
politie1 jpg
aer conditionat, foto shutterstock jpg
Batrana pensionara bani pensie FOTO Shutterstock jpg
dieta istock jpg
Taxi, foto Shutterstock jpg
Testament FOTO Shutterstock
image png
vitamine istock jpg
image
image