Bianca Brad: «Cine mi-a furat geanta s-a îmbogăţit de Crăciun!»

Ultima actualizare:

Bianca Brad a trăit clipe de coşmar, în urmă cu câteva zile, când a plecat să cumpere cadouri într-un supermarket din zona Băneasa. Vedeta a intrat la magazinul alimentar şi a luat câte ceva de mâncare, după care s-a dus să pună pungile în maşină.

În timp ce le descărca în portbagaj, ea şi-a lăsat geanta alături, aceasta dispărând ca prin minune într-o fracţiune de secundă.

"A fost de ajuns doar o clipă de neatenţie. Rar mi se întâmplă, dar uite că de data aceasta m-am fript, ca să zic aşa. M-am trezit fără geantă. Aveam toţi banii şi actele în ea", ne-a declarat Bianca.

Vedeta a rămas astfel lefteră de Sărbători, mai ales că avea o sumă foarte mare de bani la ea, pentru cadouri.

"Cine mi-a furat geanta se îmbogăţeşte de Crăciun!", a adăugat fostul fotomodel.

Din păcate, şi geanta avea o valoare sentimentală pentru ea, căci o cumpărase într-o vacanţă la Sankt Petersburg.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cirese piata zahana, 24 iunie 2026   foto alina mitran jpg
bani pensie jpg
Prințul George și Kate Middleton foto profimedia jpg
wizz air pixabay jpg
canicula  shutterstock jpg
pisica de nisip pixabay jpg
mana la nas_shutterstock 701419183 jpg
loto png
image
image