Bittman explică de ce a părăsit «X Factor» «Nu mă simt...»

Ultima actualizare:

    Dan Bittman
Dan Bittman

La scurt timp după ce a fost anunţată încetarea colaborării dintre el şi Antena 1, Dan Bittman a vorbit despre adevăratele motive pentru care s-a despărţit de X Factor.

"În juriul unei emisiuni nu mă simt în largul meu. Nu aş mai vrea în niciun juriu. Nu ştiu dacă e oportun să mai fac o emisiune, dar dacă voi fi solicitat de alte televiziuni, sau chiar de Antenă, nu voi refuza. Nu ne-am despărţit certaţi, e normal ce s-a întâmplat. Ei ştiu mai bine ce e mai potrivit pentru ei", a dezvăluit Dan Bittman pentru "ring".

«Cei din trust ştiu de ce s-a terminat colaborarea mea la «X Factor». Contractul meu a luat sfârşit anul trecut, după terminarea ediţiei numărul 3, dar dacă vor dori să mai colaboreze cu mine, e bine, dacă nu, asta e. Am înţeles că îl au în vedere pe Horia Brenciu, e foarte bine! Nu comentez deciziile unui trust, ei ştiu mai bine ce urmăresc»,, a adăugat cântăreţul.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bucuresti piata unirii foto pixabay jpg
piscina istock jpg
P 20 Sfintii Petru si Pavel WC jpg
WhatsApp Image 2026 06 28 at 13 39 33 jpeg
avion franta reuters1 jpeg
Daci infatisati pe columna lui Traian foto wikimedia commons jpg
Candidatura Dianei Sosoaca la alegerile prezidentiale a fost respinsa, foto arhiva  jpg
ursi  jpg
image
image