Borcea: "Ca să luăm titlul ne-ar avantaja să nu jucăm în Liga Europa"

Ultima actualizare:

Oficialul dinamovist a spus cu tărie că nu-l interesează decât cucerirea titlului de campion. "Ca să luăm titlul ne-ar avantaja să nu jucăm în Europa League. Nu mă mai interesează nimic decât cîştigarea campionatului. Dacă rămân, fac curăţenie, trebuie să aducem minimunm şapte-opt jucători. Ăştia nu mai sunt cu sufletul la Dinamo, nu mai dau totul, trebuie să aducem alţii care vor performanţă. Unii vor pleca, alţii vor fi la Dinamo II. Dacă un an şi ceva de zile au luat Dinamo la mişto,  nu trebuie să-i ia şi Dinamo pe ei acum? Dacă rămân, cu anumiţi jucători nu vreau să mai am nici un fel de discuţie", a spus Borcea la GSP TV.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Turnul Eiffel (foto: Pixabay)
Ospătar  Foto Freepik com jpg
george simion ilinca simion dezbatere 8 mai FOTO Profimedia
muncitori renovare foto pexels jpeg
legume shutterstock1 jpeg
pat dormitor depositphotos1 jpeg
Inainte de casatorie jpg
crini jpg
image
image