Borcea şi Dragomir, la Belgrad cu un avion privat

Ultima actualizare:

Boss-ul din Ştefan cel Mare şi-a comandat un avion privat cu opt locuri, pe care a plătit 10.000 euro, pentru a trăi atmosfera senzaţională ce se anunţă mâine pe Marakana.

Invitat de onoare, ca de obicei, i-a fost Mitică Dragomir, şeful LPF, iar primul jucător cu care s-a întreţinut a fost Adrian Mutu.

Alături de şeful dinamovist se află soţia sa, Mihaela, care se asortează impecabil cu soţul ei şi la capitolul accesorii. Ambii poartă cu eleganţă ceasuri de firmă, de peste 8.000 de euro bucata, şi utilizează telefoane de lux marca Vertu.

Alături de Borcea au venit şi doi dintre numeroşii fini pe care acesta îi are: Costel Rizescu şi sârbul Boban, care este patronul cunoscutului restaurant bucureştean de fiţe, Aquarium.

Ambii sunt împreună cu soţiile. Rizescu este unul dintre oamenii de încredere ai conducătorului "câinilor", cu care este prieten din copilărie şi asociat în mai multe afaceri.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Birocratia ii nemultumeste pe imigranti  Foto Freepik com jpg
hans wood ant queens 3254 1280 jpg
image png
Factura curent energie electrica FOTO Shutterstock jpg
raceala jpg
inflatie in crestere foto shutterstock
image png
image png
image
image