Bote către Mădălin Ionescu: «De ce vă f... grija de viaţa mea?»

Ultima actualizare:

    Cătălin Botezatu
Cătălin Botezatu

Scandal la emisiunea "Drept la ţintă" între Cătăllin Botezatu şi Mădălin Ionescu. Creatorul de modă s-a enervat teribil după ce joi a fost prezentat un material în care designerul apare alături de un bărbat, despre care s-a spus că a rămas peste noapte în casa lui.

Bote a reacţionat imediat şi i-a cerut moderatorului Mădălin Ionescu să nu mai vorbească despre viaţa sa.

"De ce vă f... grija de viaţa mea? Probabil lipsa de rating te interesează să scoţi în evidenţă subiecte care sunt de mult fumate. M-am luat eu de viaţa voastră, am comentat-o eu vreodată? Eu muncesc, nu stau cu o cască în ureche şi cu un prompter în faţă? Nu sunt bulangiu? Nu sunt gay? M-am f... la viaţa mea şi voi face asta. Sunteţi niste monştri!", a declarat Botezatu.

În replică, Mădălin Ionescu a dezvăluit că că designerul l-a ameninţat în particular.

simeon stalpnicul png

"M-ai sunat, m-ai ameninţat că pui interlopii pe mine. Ce te-a deranjat? M-ai sunat şi mi-ai spus să nu apară materialul. De ce? Eu nu fac făcături. Stau în chirie de ani de zile, pentru că nimeni nu a putut să mă cumpere în ţara asta. Aşa că te rog să nu mai vorbeşti aşa cu mine. Nu înţeleg de ce reacţionezi aşa? Acest material nu te acuză de nimic. Este un portret de noapte al unei vedete, este o rubrică în emisiunea mea, aşa că nu înţeleg reacţia ta", i-a spus Mădălin Ionescu lui Bote.

Mai citeşte:

Cătălin Botezatu se vrea pe Lady GaGa

Bianca Drăguşanu, zăpăcită: «E fiul lui Cătălin Botezatu»

Vampiritele, ţepuite în America



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Fosta platformă chimică din Târnăveni  Foto Ilie Olar  Google Earth (1) jpg
Drosia Chalkida x jpg
whatsapp depositphotos1 jpeg
maebh howell business insider webp
iarna severe weather jpeg
santorini getty jpg
mobilier istock jpg
GeN WVaWwAA Yet jpg
image
image